contact - sitemap - zoeken

Over VLP - Medewerkers

 

Contactgegevens

 

Vlaamse Liga Paardensport vzw

Jozef Hebbelynckstraat 2

9820 Merelbeke
Tel.: 09/245 70 11

Fax.: 09 245 70 12

info@vlp.be

www.vlp.be

Ondernemingsnummer: 0465.222.391

IBAN: BE06441063338122

BIC-code: KREDBEBB

 

Contacteer één van onze medewerkers !

 

Lies Vlamynck

 
Directeur
algemene coördinatie en externe vertegenwoordigingen
09/245 70 11
 
Donaat Brondeel Evi Vereecke
   
verantwoordelijke trainersopleiding Technisch Directeur Topsport (TDT)
donaat@vlp.be evi@vlp.be
09/274 10 42 09/274 10 51
 
Sara Bouten Sien Coysman Caroline Gekiere
     
Verantwoordelijke licenties, officials Verantwoordelijke eventing, voltige, horseball Verantwoordelijke boekhouding en fiscaliteit
sara@vlp.be sien@vlp.be caroline@vlp.be
09/274 10 52 09/274 10 54 09/274 10 58
     
Aline Kennof Ellen Mallezie Eline Poppe
   

Verantwoordelijke dressuur, para-equestrian Verantwoordelijke VLP-clubs, clubondersteuning en  jeugdsportproject Verantwoordelijke jumping (algemeen, cyclus, Gouden Laars, kampioenschappen) en jeugdcup
aline@vlp.be ellen@vlp.be eline@vlp.be
09/274 10 57 09/274 10 53 09/274 10 50
     
Féline Snoeck Julie Spaas Valérie Van Slycke

foto nog niet beschikbaar

      

Verantwoordelijke sportkampen en brevettenwerking Verantwoordelijke mennen, jumping (Gold en Silver League) Verantwoordelijke opleiding en kadervorming
feline@vlp.be julie@vlp.be valerie@vlp.be
09/245 70 11 09/274 10 55 09/274 10 48
     
Eva Vanwijnsberghe Magali Vlaeminck Melissa Walraet

Verantwoordelijke communicatie, promotie, pers, evenementen Directieassistente, verzekeringspolissen, vrijwilligersbeleid, documenten mutualiteit Onthaal, aangifte ongevallen en verwerking, bestellen boeken en duplicaten
eva@vlp.be  magali@vlp.be melissa@vlp.be
09/274 10 47 09/274 10 41 09/274 10 59
     
  Saskia Willems  
 

 

foto nog niet beschikbaar

 

 
  Verantwoordelijke endurance, reining, TREC  
  saskia@vlp.be  
  09/274 10 43  


 


Partners:






met steun van:





media partners:







 
rss feed
VLP © 2017 all rights reserved • Design by PwebDisclaimerhome - jumping - dressuur - eventing - mennen - reining - endurance - horse-ball - voltige - para equestrian