contact - sitemap - zoeken
MOMENTEEL
39424
leden

Over VLP - Medewerkers

 

Contactgegevens

 

Vlaamse Liga Paardensport vzw

Jozef Hebbelynckstraat 2

9820 Merelbeke
Tel.: 09/245 70 11

Fax.: 09 245 70 12

info@vlp.be

www.vlp.be

BTW-nummer: 0465.222.391

IBAN: BE06441063338122

BIC-code: KREDBEBB

 

Contacteer één van onze medewerkers !

 

Lies Vlamynck

Inge Vandael

Algemeen directeur
algemene coördinatie basiswerking en opleiding

Directeur competitiesport
algemene coördinatie disciplines en wedstrijden

Lies@vlp.be Inge@vlp.be
09/245 70 11 09/245 70 11
 
Evi Vereecke
 
Technisch Directeur Topsport
evi@vlp.be
09/274 10 51
 
Sara Bouten Hannelore Bytebier Ellen De Keukeleire

 

Foto volgt

Verantwoordelijke eventing, licenties en officials Verantwoordelijke communicatie, promotie, pers en evenementen Verantwoordelijke sportkaderopleiding
sara@vlp.be hannelore@vlp.be ellendk@vlp.be
09/274 10 54 09/274 10 41 09/274 10 48
     
Caroline Gekiere Aline Kennof Ellen Mallezie
Verantwoordelijke boekhouding en fiscaliteit Verantwoordelijke dressuur, para-equestrian Verantwoordelijke VLP-clubs, clubondersteuning en  jeugdsportproject
caroline@vlp.be aline@vlp.be ellen@vlp.be
09/274 10 58 09/274 10 57 09/274 10 53
     
Tori Poesen Eline Poppe Dominique Polet
Verantwoordelijke sportkampen en brevettenwerking

Verantwoordelijke jumping, jeugdcup

Financieel medewerker

tori@vlp.be eline@vlp.be dominique@vlp.be
09/274 10 42 09/274 10 50 09/274 10 52
     
Féline Snoeck Morgane Stien Lisa Vander Auwermeulen

Verantwoordelijke sportkampen en brevettenwerking Verantwoordelijke voltige, administratie jumping en mennen Ondersteuning Topsport, topsportstaturen en directieassistente
  morgane@vlp.be lisa@vlp.be
  09/274 10 55 09/245 70 11
     
Eva Vanwijnsberghe Melissa Walraet Saskia Willems
Verantwoordelijke communicatie, promotie, pers, evenementen Onthaal, aangifte ongevallen en verwerking, bestellen boeken en duplicaten Verantwoordelijke endurance, reining, TREC
eva@vlp.be  melissa@vlp.be saskia@vlp.be
09/274 10 47 09/274 10 59 09/274 10 43


 
 


Partners:






met steun van:





media partners:







 
rss feed
VLP © 2018 all rights reserved • Design by PwebDisclaimerhome - jumping - dressuur - eventing - mennen - reining - endurance - horse-ball - voltige - para equestrian