contact - sitemap - zoeken
MOMENTEEL
35999
leden

Over VLP - Medewerkers

 

Contactgegevens

 

Vlaamse Liga Paardensport vzw

Jozef Hebbelynckstraat 2

9820 Merelbeke
Tel.: 09/245 70 11

Fax.: 09 245 70 12

info@vlp.be

www.vlp.be

BTW-nummer: 0465.222.391

IBAN: BE06441063338122

BIC-code: KREDBEBB

 

Contacteer één van onze medewerkers !

 

Lies Vlamynck

Inge Vandael

Algemeen directeur
algemene coördinatie basiswerking en opleiding

Directeur competitiesport
algemene coördinatie disciplines en wedstrijden

Lies@vlp.be Inge@vlp.be
09/245 70 11 09/274 10 61
 
Evi Vereecke
 
Technisch Directeur Topsport
evi@vlp.be
09/274 10 51
 
Sara Bouten Sien Coysman Caroline Gekiere
Verantwoordelijke licenties, officials Verantwoordelijke eventing, voltige, horseball Verantwoordelijke boekhouding en fiscaliteit
sara@vlp.be sien@vlp.be caroline@vlp.be
09/274 10 52 09/274 10 54 09/274 10 58
     
Aline Kennof Ellen Mallezie Tori Poesen
Verantwoordelijke dressuur, para-equestrian Verantwoordelijke VLP-clubs, clubondersteuning en  jeugdsportproject Verantwoordelijke sportkampen en brevettenwerking
aline@vlp.be ellen@vlp.be tori@vlp.be
09/274 10 57 09/274 10 53 09/274 10 42
     
Eline Poppe Féline Snoeck Morgane Stien
Verantwoordelijke jumping, jeugdcup

Verantwoordelijke sportkampen en brevettenwerking

Verantwoordelijke voltige, administratie jumping en mennen

eline@vlp.be   morgane@vlp.be
09/274 10 50   09/274 10 55
     
Eva Vanwijnsberghe Magali Vlaeminck Melissa Walraet
Verantwoordelijke communicatie, promotie, pers, evenementen Directieassistente, verzekeringspolissen, vrijwilligersbeleid, documenten mutualiteit Onthaal, aangifte ongevallen en verwerking, bestellen boeken en duplicaten
eva@vlp.be  magali@vlp.be melissa@vlp.be
09/274 10 47 09/274 10 41 09/274 10 59
     
  Saskia Willems  
   
  Verantwoordelijke endurance, reining, TREC  
  saskia@vlp.be  
  09/274 10 43  


 


Partners:






met steun van:





media partners:







 
rss feed
VLP © 2018 all rights reserved • Design by PwebDisclaimerhome - jumping - dressuur - eventing - mennen - reining - endurance - horse-ball - voltige - para equestrian