contact - sitemap - zoeken
MOMENTEEL
32296
leden

Over VLP - Medewerkers

 

Contactgegevens

 

Vlaamse Liga Paardensport vzw

Jozef Hebbelynckstraat 2

9820 Merelbeke
Tel.: 09/245 70 11

Fax.: 09 245 70 12

info@vlp.be

www.vlp.be

BTW-nummer: 0465.222.391

IBAN: BE06441063338122

BIC-code: KREDBEBB

 

Contacteer één van onze medewerkers !

 

Lies Vlamynck

 

Directeur
algemene coördinatie en externe vertegenwoordigingen

Verantwoordelijke opleiding en kadervorming

09/245 70 11
 
Donaat Brondeel Evi Vereecke
   
verantwoordelijke trainersopleiding Technisch Directeur Topsport (TDT)
donaat@vlp.be evi@vlp.be
09/274 10 42 09/274 10 51
 
Sara Bouten Sien Coysman Caroline Gekiere
     
Verantwoordelijke licenties, officials Verantwoordelijke eventing, voltige, horseball Verantwoordelijke boekhouding en fiscaliteit
sara@vlp.be sien@vlp.be caroline@vlp.be
09/274 10 52 09/274 10 54 09/274 10 58
     
Aline Kennof Ellen Mallezie Eline Poppe
   
Verantwoordelijke dressuur, para-equestrian Verantwoordelijke VLP-clubs, clubondersteuning en  jeugdsportproject Verantwoordelijke jumping (algemeen, cyclus, Gouden Laars, kampioenschappen) en jeugdcup
aline@vlp.be ellen@vlp.be eline@vlp.be
09/274 10 57 09/274 10 53 09/274 10 50
     
Féline Snoeck Morgane Stien Eva Vanwijnsberghe
Foto nog niet beschikbaar

Verantwoordelijke sportkampen en brevettenwerking

Verantwoordelijke voltige, administratie jumping en mennen

Verantwoordelijke communicatie, promotie, pers, evenementen
feline@vlp.be morgane@vlp.be eva@vlp.be 
09/245 70 11 09/274 10 55 09/274 10 47
     
Magali Vlaeminck Melissa Walraet Saskia Willems

Directieassistente, verzekeringspolissen, vrijwilligersbeleid, documenten mutualiteit Onthaal, aangifte ongevallen en verwerking, bestellen boeken en duplicaten Verantwoordelijke endurance, reining, TREC
magali@vlp.be melissa@vlp.be saskia@vlp.be
09/274 10 41 09/274 10 59 09/274 10 43


 


Partners:






met steun van:





media partners:







 
rss feed
VLP © 2018 all rights reserved • Design by PwebDisclaimerhome - jumping - dressuur - eventing - mennen - reining - endurance - horse-ball - voltige - para equestrian