contact - sitemap - zoeken

Nieuws

21/03/2017 | Algemeen |   |  

Algemeen: nieuw adres voor VLP

Na maandenlang voorbereiden is het eindelijk zo ver, VLP is verhuisd! Sinds maandag 13 maart kan je ons terugvinden op het nieuwe adres in de Jozef Hebbelynckstraat 2 in Merelbeke.

Ons algemeen telefoonnummer bleef hetzelfde, je kan ons altijd bereiken via 09/245 70 11. Ook onze e-mailadressen blijven dezelfde!

De rechtstreekse nummers wijzigden. We zetten voor jullie alles eens op een rijtje:

 

Lies Vlamynck

directeur

09/245 70 11

Donaat Brondeel

verantwoordelijke trainersopleidingen

donaat@vlp.be

09/274 10 42

Evi Vereecke

technisch directeur Topsport (TDT)

evi@vlp.be

09/274 10 51

Sara Bouten

verantwoordelijke licenties, endurance en officials

sara@vlp.be

09/274 10 52

Sien Coysman

verantwoordelijke eventing, horseball en voltige

sien@vlp.be

09/274 10 54

Caroline Gekiere

verantwoordelijke boekhouding en fiscaliteit

caroline@vlp.be

09/274 10 58

  

Aline Kennof

verantwoordelijke dressuur, para-equestrian

aline@vlp.be

09/274 10 57

Ellen Mallezie

verantwoordelijke sportkampen, jeugdsportproject en brevettenwerking

ellen@vlp.be


09/274 10 53

Eline Poppe

verantwoordelijke jumping en jeugdcup

eline@vlp.be

09/274 10 50

Julie Spaas
verantwoordelijke mennen, TREC, reining

julie@vlp.be

09/274 10 55

Valérie Van Slycke

verantwoordelijke opleiding en kadervorming

valerie@vlp.be

09/274 10 48

Eva Vanwijnsberghe

verantwoordelijke communicatie, promotie, evenementen en pers

eva@vlp.be

09/274 10 47

Magali Vlaeminck

Directieassistente, verzekeringspolissen, vrijwilligersbeleid, documenten mutualiteit

magali@vlp.be
09/274 10 41

Melissa Walraet

onthaal, ongevalaangiftes, bestelling boeken en brevetduplicaten

melissa@vlp.be

09/274 10 59

Tuline Wentein

verantwoordelijke clubadministratie, VLP-clubs en clubbegeleiding

tuline@vlp.be

09/274 10 56

 


Auteur: EVW
« ga terug

Partners:





met steun van:





media partners:







 
rss feed
VLP © 2017 all rights reserved • Design by PwebDisclaimerhome - jumping - dressuur - eventing - mennen - reining - endurance - horse-ball - voltige - para equestrian