contact - sitemap - zoeken

Nieuws

02/10/2017 | Jumping | Algemeen   |  

Jumping: Eindlaureaten Gouden Laars 2017 gekend!

 

Het seizoen 2017 zit er bijna op! In het Sentower Park in Opglabbeek vond afgelopen weekend het finaleweekend van de Gouden Laars plaats. Doorheen 2017 werden maar liefst 11 kwalificatiewedstrijden afgewerkt.

Ruiters die aan 3 of meer wedstrijden hebben deelgenomen, kregen een startplaats voor deze grote finale! Zowel ponyruiters, als scholieren, junioren en young riders gingen de strijd aan, dit met als inzet verschillende wild cards voor internationale wedstrijden, mooie erelinten, prachtige naturaprijzen en natuurlijk de felbegeerde trofee, de "Gouden Laars". Op zaterdag verzamelden de ponyruiters en op zondag verzamelden de jeugdruiters.

 

 

 

 

Podium eindklassement Gouden Laars 2017

Pony 80cm, powered by CAP

  1. Rik Nauta - Mr. Rojo (212 punten)
  2. Elien Rombouts - S Kalibur Agora (200 punten)
  3. Chloe Van De Walle - Aslan (194 punten)

Pony 90cm, powered by Hippo Revue

  1. Yne Saeys - Meerkes Bruno (216 punten)
  2. Rik Nauta - Mr. Rojo (216 punten)
  3. Mona Vergnanini - Delma Du Coin (212 punten)

Pony 1m00, powered by DeNiroBootCo & Picobello Ruitersport

  1. Seppe Wouters - Cara D.j. (214 punten)
  2. Mona Vergnanini - Delma Du Coin (190 punten)
  3. Amélie Rigo - Babou du Noly (183 punten)

Pony 1m10, powered by LJ Leathers

  1. Elise Van Den Branden - Joly's Bryan (210 punten)
  2. Seppe Wouters - Cara D.j. (193 punten)
  3. Aline Sercu - Nero Van De Bucxtale (182 punten)

Pony 1m20, powered by Tredstep & Stal Ceulemans

  1. Amber Frederick - Easter BB (180 punten)
  2. Malin Bollen - Cavalor's Mona Liesa 12 (174 punten)
  3. Kato Van Olmen - Une Etoile (152 punten)

Scholieren 1m10, powered by Equnews

  1. Thibaut Willequet – Coeur a Prendre de la Pomme (224 punten)
  2. Louise Ameeuw – Lover Boy Z (201 punten)
  3. Sophie Schmidt – Cool Max (180 punten)

Scholieren 1m20, powered by Ikonic & Horse2Me

  1. Jerome Schmidt – Etoille (212 punten)
  2. Thibaut Willequet – Bueleen P (211 punten)
  3. Thibaut Willequet - Coeur a Prendre de la Pomme (188 punten)

Scholieren 1m30, powered by AnimaVital

  1. Jerome Schmidt – Etoille (172 punten)
  2. Jerome Schmidt – Jatropha (156 punten)
  3. Thibaut Willequet – Bueleen P (90 punten)

Juniors 1m20, powered by Lami-Cell

  1. Paulien De Pauw – Daiquiri Droeshout (188 punten)
  2. Anouk De Proft – Eleonore Blue (178 punten)
  3. Lison Corbisier – Anabelle de L’Enclos (176 punten)

Juniors 1m30, powered by Horsemac

  1. Anouk De Proft – Eleonore Blue (175 punten)
  2. Marthe Heudens – Best Mix Evana(170 punten)
  3. Rune Reynders – Izzy (164 punten)

Juniors 1m40, powered by AlbAm

  1. Lore Decock – Heschung van T Ameldonk (192 punten)
  2. Marthe Heudens – Best Mix Elien (182 punten)
  3. Marthe Heudens – Best Mix Evana (102 punten)

Young Riders 1m30, powered by LJ Leathers

  1. Femke De Graaf – Joker Van De La Rosteehoeve (214 punten)
  2. Anne De Doncker – Hitoya LCS (206 punten)
  3. Jean-Baptiste De Brabandere - Isabel (205 punten)

Young Riders 1m40, powered by Huysman Horse Insurance

  1. Elisa Strubbe – Soir des Quarts (179 punten)
  2. Amber Bogaert – World Top Van De Steenberg (132 punten)
  3. Elisa Strubbe – Imoon (126 punten)

Proficiat aan alle laureaten, en een grote dank aan alle sponsors!


Auteur: EP
Foto's: VLP
« ga terug

Partners:






met steun van:





media partners:







 
rss feed
VLP © 2017 all rights reserved • Design by PwebDisclaimerhome - jumping - dressuur - eventing - mennen - reining - endurance - horse-ball - voltige - para equestrian