contact - sitemap - zoeken
MOMENTEEL
40117
leden

Over VLP - Medewerkers

 

Contactgegevens

 

Vlaamse Liga Paardensport vzw

Jozef Hebbelynckstraat 2

9820 Merelbeke
Tel.: 09/245 70 11

Fax.: 09 245 70 12

info@vlp.be

www.vlp.be

BTW-nummer: 0465.222.391

IBAN: BE06441063338122

BIC-code: KREDBEBB

 

Contacteer één van onze medewerkers !

 

Lies Vlamynck

Inge Vandael

Algemeen directeur
algemene coördinatie basiswerking en opleiding

Directeur competitiesport
algemene coördinatie disciplines en wedstrijden

Verantwoordelijke voltige, horseball en mennen

Lies@vlp.be Inge@vlp.be
09/245 70 11 09/245 70 11
 
Evi Vereecke
 
Technisch Directeur Topsport
evi@vlp.be
09/274 10 51
 
Sara Bouten Hannelore Bytebier Bram De Bock

Verantwoordelijke eventing, licenties en officials Verantwoordelijke communicatie, promotie, pers en evenementen Beleidsmedewerker en verantwoordelijke verzekeringspolissen en vrijwilligersbeleid
sara@vlp.be hannelore@vlp.be bram@vlp.be
09/274 10 54 09/274 10 41 09/274 10 45
     
Ellen De Keukeleire Caroline Gekiere Aline Kennof
Verantwoordelijke sportkaderopleiding Verantwoordelijke boekhouding en fiscaliteit Verantwoordelijke dressuur, para-equestrian
ellendk@vlp.be caroline@vlp.be aline@vlp.be
09/274 10 48 09/274 10 58 09/274 10 57
     
Ellen Mallezie Tori Poesen Eline Poppe
Verantwoordelijke VLP-clubs, clubondersteuning en jeugdsportproject

Verantwoordelijke sportkampen en brevettenwerking

Verantwoordelijke jumping, jeugdcup

ellen@vlp.be tori@vlp.be eline@vlp.be
09/274 10 53 09/274 10 42 09/274 10 50
     
Dominique Polet Eva Vanwijnsberghe Melissa Walraet

Financieel medewerker Verantwoordelijke communicatie, promotie, pers, evenementen Onthaal, aangifte ongevallen en verwerking, bestellen boeken en duplicaten
dominique@vlp.be eva@vlp.be  melissa@vlp.be
09/274 10 52 09/274 10 47 09/274 10 59
     
Saskia Willems    
   
Verantwoordelijke endurance, reining, TRE    
saskia@vlp.be    
09/274 10 43    


 
 


Partners:






met steun van:





media partners:







 
rss feed
VLP © 2018 all rights reserved • Design by PwebDisclaimerhome - jumping - dressuur - eventing - mennen - reining - endurance - horse-ball - voltige - para equestrian