contact - sitemap - zoeken
MOMENTEEL
39368
leden

Over VLP - Medewerkers

 

Contactgegevens

 

Vlaamse Liga Paardensport vzw

Jozef Hebbelynckstraat 2

9820 Merelbeke
Tel.: 09/245 70 11

Fax.: 09 245 70 12

info@vlp.be

www.vlp.be

BTW-nummer: 0465.222.391

IBAN: BE06441063338122

BIC-code: KREDBEBB

 

Openingsuren VLP

 

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

09h00-12h00 en 13h00-17h00

09h00-12h00 en 13h00-17h00

09h00-12h00 en 13h00-17h00

09h00-12h00 en 13h00-17h00

09h00-12h00

 

 

Contacteer één van onze medewerkers !

 

Lies Vlamynck

Inge Vandael

Algemeen directeur
algemene coördinatie basiswerking en opleiding

Directeur competitiesport
algemene coördinatie disciplines en wedstrijden

Lies@vlp.be Inge@vlp.be
09/245 70 11 09/245 70 11
 
Evi Vereecke
 
Technisch Directeur Topsport
evi@vlp.be
09/274 10 51
 
Sara Bouten Hannelore Bytebier Lies Dedier

Verantwoordelijke eventing, licenties en officials Verantwoordelijke communicatie, promotie, pers en evenementen Verantwoordelijke horseball, mennen, voltige en administratie jumping
sara@vlp.be hannelore@vlp.be liesd@vlp.be
09/274 10 54 09/274 10 41 09/274 10 55
     
Bram De Bock Ellen De Keukeleire Marlies De Smet

Beleidsmedewerker en verantwoordelijke verzekeringspolissen en vrijwilligersbeleid

Jeugdsportproject

Verantwoordelijke sportkaderopleiding Verantwoordelijke endurance en reining
bram@vlp.be ellendk@vlp.be marlies@vlp.be
09/274 10 45 09/274 10 48 09/245 70 11
     
Aline Kennof Tori Poesen Eline Poppe
Verantwoordelijke dressuur, para-equestrian

Verantwoordelijke sportkampen en brevettenwerking

Verantwoordelijke jumping, jeugdcup

aline@vlp.be tori@vlp.be eline@vlp.be
09/274 10 57 09/274 10 42 09/274 10 50
     
Dominique Polet Eva Vanwijnsberghe Melissa Walraet

Financieel medewerker

 

 

 

Verantwoordelijke communicatie en evenementen

Ondersteuning topsport en Talentenplan

Onthaal, aangifte ongevallen en verwerking, bestellen boeken en duplicaten

Clubadministratie

 

dominique@vlp.be eva@vlp.be  melissa@vlp.be
09/274 10 52 09/274 10 47 09/274 10 59
     
  Saskia Willems  
   

 

Verantwoordelijke endurance, reining, TREC

Verantwoordelijke clubwerking

 
  saskia@vlp.be  
  09/274 10 43  


 
 


Partners:





met steun van:





media partners:






 
rss feed
VLP © 2019 all rights reserved • Design by PwebDisclaimerhome - jumping - dressuur - eventing - mennen - reining - endurance - horse-ball - voltige - para equestrian