contact - sitemap - zoeken
MOMENTEEL
39324
leden

Nieuws

28/05/2019 | Algemeen | Clubs   |  

Algemeen/Horseball: Kom onze jeugdruiters aanmoedigen op de EK Horseball U16 Happening!

Onlangs werd bekend gemaakt dat onze jeugdruiters in augustus mogen deelnemen aan het EK Horseball U16 in Portugal. In aanloop naar deze grote gebeurtenis bereidt het team zich volop voor. Hiervoor organiseert VLP-club Stal Greet Minne een happening op zaterdag 29 juni waar je onze ruiters aan het werk kan zien tijdens hun training. Daarnaast staan er diverse wedstrijden gepland tussen zowel de U16 équipe, de seniors als de allerkleinsten. 

Naast de trainingen wordt er ook heel wat randanimatie voorzien. Zo kan je deelnemen aan bijvoorbeeld een initiatie horseball. Vanaf 18 uur zal er een foodtruck paraat staan waar je kan genieten van lekkere verse streekproducten. De avond wordt afgesloten met een horseballfeestje!

Allen daarheen!

 

Stal Greet Minne is gelegen in Zuid-Oostwijk 13 te Bredene.

Meer info kan je terugvinden op de Facebookpagina of via www.stalgreetminne.be

 

 

 


Auteur: HM
« ga terug

Partners:

met steun van:

media partners:


 
rss feed
VLP © 2019 all rights reserved • Design by PwebDisclaimerhome - jumping - dressuur - eventing - mennen - reining - endurance - horse-ball - voltige - para equestrian